Verdii AS er sertifisert
Visma-forhandler, med kontorer i
Ålesund, Stryn, Ørsta og Bergen. 

Vi tilbyr rådgivning, installasjon, 
opplæring og support.

Visma Certified Partner - Sertifisert Visma-forhandler i Stryn, Ålesund, Ørsta og Bergen
Ansatte
Veronica Båtnes
Tlf: 70 15 20 05 / 91 79 58 94  
E-post: veronica@verdii.no 
Ålesund 

• Salg
• SuperOffice
• Prosjektansvarlig Visma.Net AutoInvoice
• Prosjektansvarlig Visma.Net AutoPay
• Prosjektansvarlig Visma.Net Expense
  

 

Stein Kåre Alnes
Tlf: 70 15 20 06 / 47 63 21 86 
E-post: stein@verdii.no 
Ålesund 

• Regnskap
• Auto produkter 
• Logistikk 
• SQL/ teknisk/prisimport osv. 
• Lønn 
 

 

Kai Birger Myrold
Tlf: 70 15 20 04 / 91 32 21 16 
E-post: kai@verdii.no 
Ålesund 

• Regnskap                
• Fakturering
• Lønn                           
• Document Center
• Expense                    
• Auto produkter 
• Web fakturering        
• Noe teknisk (sql)  



 

Bjarte Ferstad
Tlf: 70 15 20 02 / 93 29 21 20  
E-post: bjarte@verdii.no 
Ålesund 

• Logistikk
• SQL/ teknisk (sql)/rapportering, Excel osv.  


Åge Bøe
Tlf: 48 00 00 03
E-post: aage@verdii.no 
Stryn

• Regnskap            
• Fakturering
• Lønn                      
• Document Center
• Auto produkter     
• Expense  
• Noe teknisk (sql).  




Svein Otto Espe
Tlf: 48 00 00 08
E-post: otto@verdii.no
Stryn 

• Teknisk              
• Installasjon 
• Server/PC'er     
• SQL  
 


Svein O. N. Solum
Tlf: 48 00 00 06
E-post: svein@verdii.no 
Stryn

• Teknisk
• Web
• Programmering  


Helge Vatne
Tlf: 90 19 85 44
E-post: helge@verdii.no 
Ørsta 

• Regnskap
• Fakturering
• Rådgiver  


Thor Nilsen
Tlf: 90 77 66 35
E-post: thor@verdii.no
Ørsta 

• Byrå      
• Teknisk 
• CRM      
• Rådgiver  


Robert Prestegarden Vatne
Tlf. 91 69 67 97
Epost: robert@verdii.no 
Ørsta 

* Integrasjon
* Programmering
* Database
* Visma
* Teknisk 



Nils Haustveit
Tlf: 91 65 26 20
E-post: nils@verdii.no 
Bergen

• Regnskap
• Fakturering
• Rådgiver  


Per-Einar Lillevik
Tlf: 95 90 23 07
E-post: per-einar@verdii.no 
Bergen

• Dokumentsenter
• Teknisk
• Visma Business